MK A – Hrušovany 2:3

UT  Hrušovany 14:00

2 Procházka

Bogner, Kotlán (Jursa), Klodner, Hlučil, Vošmera, Březina (Houdek), Zelníček, Procházka, Adamík, Staněk (Řezáč), Čepera

V prvním přátelském utkání jsme se ujali vedení  gólem Procházky ve 20.min., první půl hodinu zápasu jsme nepustili soupeře na naši půli, poté jsme se bohužel vrátili ke starým zvykům – přestali jsme hrát a po vlastním gólu jsme nechali soupeře vyrovnat.

Začátek druhé půle pokračoval ve velmi vlažném tempu a v 75. Min. jsme zaslouženě prohrávali 3:1, závěr byl  sice v naší režii, ale z zbyl z něj pouze pokutový kop a snížení na 3:2.

V přípravě A-týmu je 17 hráčů, někteří  jsou nemocní. Toto první utkání nám ukázalo herní chyby i nedostatky jedinců, které se budem snažit během dlouhé zimní přestávky odstranit. Klukům můžu poděkovat za přístup v tak mrazivém počasí, doufám, že vše ve zdraví ustojí.