Jdi na obsah Jdi na menu

18.kolo KP Bosonohy - MK A 2:0

21. 3. 2016

FK SK Bosonohy – FC Mor.Krumlov    2 : 0 (0 : 0)

 

  •  47. vlastní, 83. Dostálek
  •  Rozhodčí:Kosička – Kučera,Skoupý  Delegát : Horák

 

Bogner – Svoboda,Vošmera,Matějka,Jursa (61.Staněk)

Kabelka (87.Sobotka)Zelníček,Machotka,Čihal (67.

Klodner)  -  Novák (77.Březina),Řezáč

 

K úvodnímu utkání jarní části krajského přeboru jsme odjížděli s respektem ke kvalitám soupeře,jenž má ve své sestavě celou řadu zkušených hráčů v čele s Richardem Dostálkem,ale i s vědomím,že jsme schopni s tímto týmem sehrát vyrovnanou partii.

Toto se v plné míře potvrdilo,když na dvě velké šance domácích v prvním poločase jsme odpověděli stejně,bohužel po střelách Kabelky a Nováka  zvonila tyč domácí branky.

Na začátku druhého poločasu však v tísni zasáhl nešťastně míč Kuba Matějka a vlastním gólem pomohl domácím k vedení,v dalších minutách jsme byli herně lepší, leč naše šance k vyrovnání nevedly. Konečnou podobu dal výsledku nestárnoucí Dostálek v 83.min. po brejku při našem tlaku a v závěrečných minutách si již hráči Bosonoh náskok pohlídali.

Naše mužstvo nezklamalo a z jeho vystoupení je i přes prohru dobrý dojem.

 

Nyní se naše mužstvo představí doma proti týmu Boskovic, hraje se již v sobotu od 15.00 hod.,v neděli hraje „B“ mužstvo proti Práčím rovněž od 15.00 hod. Dorost zajíždí do Vojkovic,hraje se v sobotu od 12.45 h.