3. přátelák MK A - Dobšice 1:0

FC-MK A - TJ Dobšice 1:0

Sestava-Bogner Klodner Horák Hlučil Vošmera Machotka Zelníček Anders Procházka Adamík Kůra střídali: Houdek -  Jursa  - Kotlán -  Řezáč  - Pelikán

V 18.00 jsme zahájili na hřišti v Jevišovicích př.utkání se sokolem Dobšice. I když jsme měli trochu obavy z únavy hráčů (dopoledne jsme se vrátili ze soustředění),  tak vše bylo trochu jinak.

Hned od prvních minut zahajovací sestava přitlačila soupeře na jeho půli a 35min nutila soupeře jenom odkopávat míče z vlastní půle. Za tuhle dobu jsme si vytvořili 4-5 šancí, ale vsítili pouze jenom jednu branku. Asi tou největší šancí lze považovat kdy Procházka sám v pok.území předloží na malé vápno míč Machotkovi, ale náš Petřík mazlík trestuhodně minul. Možná ten míč hledají v Jeviš.ještě nyní. Na druhou stranu musíme Petra pochválit za přesný centr z lajny před bránu a přesnou hlavičku Anderse, která znamenala vedení jedna nula.To běžela 30.min utkání. V35.min se zranil Vošmera (kotník) a místo něho naskočil Jursa Jan. Současně s ním jsme na hřiště poslali Řezáče a vystřídali Kůru. V40.min šel Adamík ze hry a místo něj naskočil Kotlán. V tomto složení jsme dohráli první půli.

Do druhé půle jsme nastoupili ve stejném tlaku a i nadále se snažili o útočný fotbal. V 46.min střídal Machotka a na hřiště přišel Houdek. Tak jak přibýval čas na hodinách tak i nám začali docházet síly. V 70min přišlo poslední střídání kdy hřiště opustil Řezáč a místo něj nastoupil Pelikán. V této době se soupeři podařilo hru na hřišti vyrovnat. Největší šanci měl soupeř v 80min, kdy náhodnou střelou asi třiceti metrů od autové lajny trefil spojnici břevna a tyče naší brány. I nám se podařilo několik šancí zakončit střelou, ale vše nám gólman Dobšic pochytal.

Na závěr chceme všem hráčům poděkovat za přístup na soustředění a obou utkání.