4.přátelák MK A - Tasovice 0:5

Utkání, na které jsme se velmi těšili už od sobotního rána se nevyvíjelo pro nás zrovna příznivě.

Sestava: Bogner, Klodner,  Horák,  Hlučil,  Jursa,  Machotka,  Zelníček,  Anders,  Březina,  Kotlán, Čepera. Střídali Houdek  - Adamík  - Pelikán.....

První půle utkání se vyvíjela vcelku pro nás příznivě. Hráči se snažili plnit dané příkazy z kabiny a fyzicky jsme byli vyrovnaným soupeřem. V první půli měl největší šanci z naší strany Machotka, ale jeho únik a střela z velkého vápna skončila na břevně tasovické brány. Za to Tasovice si vypracovali tři čisté šance. Dvakrát nám míč prošel mezi malým vápnem a vynikajícím Bognerem a po třetí skončil v síti. Na rohy a fauly celkové pojetí na hřišti jsme byli vyrovnaným soupeřem.

Do druhé půle jsme nastoupili se stejnou taktikou a pokusem o proměnění, některých nedotažených šancí. Ale světe div se!
Vše bylo jinak. Během deseti minut nás Tasovice tak kvalitně rozebrali, že nám vstřelili tři góly. Nutno říci, že než jsme dospěli k tomuhle skóre, začali jsme druhou půli vlažně až naivně. Někteří hráči, se snažili vzít vše na sebe,  nebo ukázat Tasovícím, že by měli zájem se objevit v jejich týmu. Ať pokyny ze střídačky byly opačné pravý opak se děl na hřišti.
Za stavu 4:0 i Tasovice uklidnili svoji hru a poslední čtvrt hodinu, kde jsme inkasovali pátý gól jsme byli rádi, že jsme ji dohráli. Krom vynikajícího Bognera, kde se skóre mohlo přehoupnout daleko přes pět a Machotky neodvedlo mužstvo výkon z první půle. Vymlouvat se na to, že chyběli hráči nemocní a zranění nelze. Na druhou stranu můžeme jenom smeknout před Tasovicemi.  Jejich mužstvo po celý zápas bylo velmi disciplinované, dynamické, důrazné, kompaktní. Rozdíl třídy, kdy Tasovice hrají o vrchní příčky divize, byl velmi znát....

Prozatímní  vzkaz  fanouškům, zranění Jirky Procházky je natolik vážné, že mu pravděpodobně nedovolí zahájit sezónu mistrovských utkání.