Jdi na obsah Jdi na menu

5.přátelák HFK Třebíč "B" - FC MK A 4:2

HFK Třebíč "B" - FC MK A  4:2 (3:0)


Sestava: Bogner--Jursa Hlučil Žák Kotlán---Machotka Zelníček Březina--Houdek Adamík Anders...


Do Třebíče jsme odjížděli velmi oslabeni, ale taky s tím, že si trochu spravíme reputaci po výprasku od Tasovic. Nic takového se nestalo a my dostali na zadek po druhé. Vzít si ponaučení  z  minulého týdne je pro nás velký problém a nebo někteří hráči trpí parkin.nemocí  - ztráta paměti...


Utkání jsme opět začali velmi vlažně a i když dvakrát během deseti minut se zachvěla zem před Bognerem  - my jsme se stále opalovali na Havaji. V 15.min po hrubé chybě prohráváme 1:0. Zatím jsme stále v klidu. V 25.min. to už je 2:0 a my se začínáme probouzet. Někteří hráči si dokonce vyzkouší jak vypadá sprint přes celé hřiště. Po půl hodině hry se dostaneme do vyložené šance, ale náš Pepi místo střely volí nahrávku a ta adresáta nenašla. Škoda.. Za pět minut na to se Třebíč rozběhla tak rychle, že míč skončil po třetí v naší síti.. Tak skončila i první půle.


Komentovat co se dělo o poločase nemá asi cenu.


Do druhé půle jsme naskočili tak jak bylo požadováno. V 55.min po rychlé kombinaci předloží Anders míč na malé vápno a Adamík dorazí míč do sítě. O deset minut později je Anders faulován a Zelníček se nemýlí - pokutový kop a stav 3:2..Přes půl hodiny jsme lepší a když má náš výkon gradovat a soupeře dorazit opět vyrobíme hrubou chybu a míč je po čtvrté v naší síti.Tak skončí i celé utkání.


To, že hráči jako Hlučil, Zelníček a Bogner odvádí stále kvalitní výkony není důvod diskutovat.. Ale hráčů na hřišti je jedenáct. Bohužel my měli jenom tři. Poslední výkony některých hráčů zejména těch mladších nás nutí k zamyšlení, co dál  - co bude později. Co bude za dva nebo tři roky- spadnem o třídu nebo o dvě níž...Co se začne dít až stávající titáni ohlásí končím? Tohle všechno nás nutí k vážným zamyšlením. Proč naše fot.mládež přijde na diskotéku a v tu ránu jsou z nich chlapi a v kabině se jim třesou kolena,   když si oblékají trenýrky. Proč se nechtějí rvát za svůj klub a město,  které reprezentují. Proč jsou na hřišti tak hodní a jinde chlapi. Těch proč je mnohem mnohem více.  Ale na druhou stranu nutno říci, že hráči kteří nastoupili v zimě přípravu s A.týmem to nemají jednoduché, ale pokud přežijí a vydrží snad bude šance si postavení v kraji udržet.