Jdi na obsah Jdi na menu

A - tým veze 3 body z Mutěnic

9. 4. 2018

Mutěnice – Moravský Krumlov

 0 : 1   (poločas 0 : 0)

                   Bogner M.

                                       Havelka         Zelníček       Jursa

                   Tuza        Kocanda     Staněk      Březina       Bittner

                                                Dvořáček          Řezáč               

Střídání: 72 min. Číhal za Dvořáčka

               84 min. Kolegar za Bittera

               89 min. Čaněk za Řezáče

Branka:  81 min.  Bittner Tomáš

K dalšímu mistrovskému utkání jsme odjížděli na horkou půdu do Mutěnic, s cílem potrápit domácího favorita a pokusit se přivést nějaký ten bodík, což se nám k překvapení domácích podařilo.

Utkání bylo ovlivněno silným větrem. Po vyhraném losu jsme do utkání vstoupili s větrem v zádech a vyztuženou záložní řadou Staňkem. Tím se nám podařilo eliminovat tlak domácích. V 1. poločase se toho moc zajímavého před oběma brankami  neudálo. Domácí si vypracovali pouze jednu šanci, kdy po centru na zadní tyč hlavičkoval domácí hráč těsně vedle. Jinak hrozili zejména ze standartních situací, které ale naše obrana dokázala bezpečně odvracet. I když domácí měli míč více na kopačkách, více šancí měli naši hráči. Nejdříve mohl z velkého vápna střílet Řezáč, ale rozhodl se ještě pro přihrávku na nabíhajícího Kocandy. Ten mohl jít sám na brankáře, ale nahrávku dostal na paty a ze šance nic nebylo. O několik minut později se uvolnil na pravém křídle Kocanda, našel ve vápně Řezáče, ale jeho střelu domácí brankář díky včasnému vyběhnutí kryl. Ještě v závěru poločasu jsme se dostali do brejku, kdy běželi Dvořáček s Řezáčem sami na domácího obránce.  V rozhodující chvíli však Dvořáčkovi míč uskočil a ze slibné akce tak nebylo nic. Poločas tak skončil bez branek.

Druhý poločas se podobal tomu prvnímu. Domácí se snažili útočit, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovali. My jsme se snažili o rychlé protiútoky, ale žádný se nám nepodařil díky nepřesnostem dotáhnout do úspěšného konce. Utkání tak rozhodla 81. minuta, kdy se nádherně trefil z 35 metrů Tomáš Bittner. Jeho střela proti větru skončila k překvapení všech v bráně domácího brankáře. Závěr utkání jsme si už dokázali zkušeně pohlídat a odvážíme si tak z Mutěnic překvapivé, ale zasloužené 3 body.

Dnes musíme pochválit celé  mužstvo za enormní bojovnost a disciplínu. Pochvalu si určitě zaslouží i rozhodcovská trojice za výborný výkon.

Toto byla určitě nejlepší pozvánka na další mistrovské utkání proti Moravské Slávii Brno, které sehrajeme v neděli 15.4. od 15.30 hodin na domácím hřišti.