FC Moravský Krumlov – SK Vojkovice 3:2 (2:2)

Branky:24. Machotka, 41. Kabelka, 73. Řezáč - 18. Nevěděl, 43. Poláček P.

MK: Bogner – Jursa, Klodner, Matějka, Vošmera(Hlučil) – Kleibl(Adamík), Machotka, Zelníček, Anders (Krchňavý) – Kabelka (Sobotka), Schwarz (Řezáč)

Vojkovice: Crhan - Fajgl, Poláček P., Kvarda, Poláček R., Jedlička, Lang, Nevěděl, Lipovský, Dvořák, Březina (Smetana, Čermák, Sklenář Z.)

Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, Vojkovice hrály dost pasivně. Do první velké šance se dostal ve 12. minutě Kleibl, ale nastřelil jen nohy brankáře. Nadále jsme si udržovali územní převahu, hosté se jen bránili a čekali na naší chybu. První branku jsme Vojkovicím nabídli špatně rozehraným rohem, následující protiútok nedokázal nikdo přerušit a bylo to 0:1. Brzy jsme dokázali vyrovnat. Po rozehraném rohu našel Schwarz Machotku, a ten hlavou vyrovnal. Vedení měl na noze Schwarz, kterému pustil míč Kabelka, úplně sám zkusil kličku brankáři, ale neuspěl. Zaslouženého vedení jsme se dočkali až před poločasem. Schwarzův roh na bližší tyč usměrnil do sítě Kabelka. Vedení jsme ale dlouho neudrželi, Machotkovu chybnou rozehrávku potrestali hosté bleskovou akcí zakončenou lobem přes Bognera - 2:2. Vojkovice byly stoprocentně efektivní, po celý poločas jsme byli lepší, ale dvě chyby nás stáli vedení. Ve druhé půli byla hra vyrovnanější, hosté několikrát zazlobili, ale štěstí si vybrali v prvním poločase. Rozhodnutí přišlo v 73. minutě. Andersův centr na zadní tyč vrátil Kleibl před branku přesně na Řezáče - 3:2. Zaslouženě jsme vyhráli a udrželi jarní neporazitelnost. V sobotu hrajeme derby v Ivančicích.