Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko postupuje v poháru

6. 8. 2018

Tatan ŠATOV – FC MOR.KRUMLOV„A“    1 : 2 (0 : 1)

           84. Veselý PK   -    19. Stuchlík, 89. Staněk

           Rozhodčí : Vařacha – Vodák,Bartoň

  Bogner – Tuza,Hlučil,Jursa,Bohunský

  Stuchlík (55.Kocanda),Machotka,Zelníček (71.Adamík),

  Vystrčil (65.Staněk),Bittner (85.Klodner)

  Dvořáček

Generálkou na nový ročník krajského přeboru byl pro naše mužstvo zápas krajského poháru na hřišti účastníka 1.b třídy Tatranu Šatov. Naše mužstvo nastoupilo již v sestavě, ve které zahájí v pátek úvodní zápas proti Svratce Brno, tedy bez hráčů loňského kádru, kteří od nás odešli. První poločas byl z naší strany dobrý, vytvořili jsme si několik dobrých šancí, leč využili jedinou. Po změně stran jakoby se naši hráči uspokojili z těsného vedení, hra byla chvílemi pasivní a nabídli jsme šance i snaživě hrajícím domácím. Ti nakonec k vyrovnání využili až penaltu v závěru zápasu, kdy rozhodčí potrestal hraní rukou v naší šestnáctce a zdálo se, že o postupu do druhého kola rozhodne až penaltový rozstřel. Toto nakonec v poslední minutě odmítl Staněk, jehož vydařená střela utkání rozhodla.Nyní tedy již v pátek 10.8.2018 od 17.30 hodin hostíme v úvodním kole KP na našem hřišti Svratku Brno. Béčko zahajuje soutěž v neděli, kdy od 16.30 hod. hrajeme proti Želešicím.Dorost zajíždí do Zastávky,kde hraje v sobotu od 14.15 hod. a Polánka hraje v Suchohrdlích v neděli od 16.30 hod.

 FC M.KRUMLOV „B“ - Pal.MIKULOV

                         7 : 2 (5 : 1)

   Kolegar 4, Březina 2, Lichý