Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko prohrálo s Náměští

16. 3. 2013

 

FC MOR. KRUMLOV - FC NÁMĚŠŤ n. OSLAVOU  1:2 (0:2)

BOGNER  - JURSA,SVOBODA,MACHOTKA,VOŠMERA -

BŘEZINA (63.ADAMÍK),ZELNÍČEK,KLEIBL, J.STANĚK,SCHWARZ – ŘEZÁČ (46.ČEPERA)

Za téměř jarního počasí nastoupilo naše mužstvo na třebíčské umělce proti tradičnímu soupeři z Náměště nad oslavou.V naší sestavě se muselo opět pro různé omluvy improvizovat, zejména ve složení obrany.  Utkání bylo vyrovnané, více šancí měli naši hráči, leč produktivita byla na straně soupeře,který góly ve 35. a 42.min. Vedl 2 : 0. Ve druhé půlce jsme zvyšovali tlak, avšak jediná korekce se dostavila z kopačky Čepery v 83.min.  A snaha v závěru už k vyrovnání nevedla. Závěrečné utkání zimní přípravy sehraje naše mužstvo v neděli 17.3.2013 v 16.00 hod. na hřišti Slovanu Břeclav proti domácí  mu béčku, v případě nepříznivého počasí se bude hrát na umělé trávě v Poštorné.Hráči budou o způsobu dopravy informováni na pravidelném tréninku.