FC MOR.KRUMLOV  –  Tatran ROUSÍNOV  1 : 2 (0 : 1)

Rozhodčí :  Chabiča – Pleskač,Balaščák    Delegát :  Fousek

Bogner – Svoboda,Klodner (46. Jursa),Matějka,Vošmera

Březina,Machotka,Kabelka,Kolegar (66. Staněk)

Beran,Řezáč (73. Zelníček)

Poslední letošní utkání se našemu mužstvu nevydařilo herně ani výsledkově. V průběhu prvního poločasu se ani jeden tým nedostal do vyložené šance a bezgólová remíza by průběhu odpovídala, leč ve 42.minutě zůstal na zadní tyči naší branky zapomenutý volný hostující hráč a do kabin jsme šli se ztrátou.

Druhý poločas se naše hra zlepšila a více jsme se dostávali na dostřel soupeřovy branky,brankář hostí však byl bezchybný a všechny naše náznaky šancí stačil vyřešit. V době našeho závěrečného tlaku ve snaze vyrovnat skóre přišel  rychlý protiútok hostí a stejný střelec se v podobné situaci, jako u prvního gólu opět nemýlil a bylo rozhodnuto. Dvougólové manko už bylo nad síly našeho mužstva srovnat,  kontaktní gól po pěkné Zelníčkově střele už přišel příliš pozdě.

Tato domácí ztráta znamená,že jsme po podzimu skončili s 22 body na 10.místě tabulky při vyrovnaném skóre 28 : 28 a do jarních odvet máme nyní spoustu času na regeneraci a poctivou přípravu. Podobný bodový zisk v jarních bojích  by znamenal klidný střed tabulky krajského přeboru a k tomu by měla zimní příprava mužstva směřovat.