Žitka   Klodner   Vošmera   Bohunský

Sláma (59. Zimmermann)  Koník (77. Smékal)   Sobotka Anders    Stuchlík (46. Kocanda J.)

Schwarz (89. Rozmahel)

Branky:  19. Schwarz, 40.Sláma, 83. Zimmermann

Do Hevlína, který dosud získal jen 4 body, jsme jeli pro vítězství. To se ale nerodilo lehce. Zápasy proti papírově slabším jsou pro nás dlouhodobě trápením. Navíc zápas ovlivnil prudký vítr. Už před zápasem bylo na klucích vidět, že jejich přístup není na úrovni minulého týdne. Do zápasu jsme vstoupili lehkovážně a za naši lajdáckost nás domácí po zásluze ztrestali. Opět se ukázalo, že pokud nepřistoupíme k zápasu s maximální koncentrací a nasazením, máme velké problémy i s mužstvy kvalitativně horšími než my.  Úplně zbytečný faul před naším vápnem  a po následném přímém volném kopu jsme prohrávali 1:0. Ne příliš prudká a umístěná střela skončila za Kohoutovými zády. Postupem času se začal náš výkon zlepšovat. V 19. minutě nám pomohl vítr, když Schwarzův centr snad z 30-ti metrů přeletěl brankáře. Hra byla vinou větru často přerušená, pokud se hrál fotbal, byli jsme lepší a před přestávkou se dostali do vedení. Schwarz se štěstím přiklepl Slámovi, který s jistotou proměnil.

Do druhé půle nenastoupil lehce indisponovaný Stuchlík, kterého nahradil Honza Kocanda. V 50. minutě vyrovnali domácí z penalty. Hráč Hevlína kopl do Vošmery,  který zastavil svůj pohyb aby nefauloval, a spadl. Sám rozhodčí během zápasu chlapsky přiznal, že se upískl. Inu, každý děláme chyby, a tato nás tentokrát vzhledem ke konečnému výsledku nemusí tolik mrzet. Druhý poločas  jsme hráli proti větru a museli čekat, kdy budeme  moct rozehrát a nenakopávat. Pokud se hrálo, byli jsme lepší, domácí nás mohli ohrozit jen ze standardek. O rozhodující branku se postarali dorostenci. Schwarz přenesl hru z levé strany na nabíhajícího Žitku, ten přiťukl hlavou Smékalovi, jehož střelu zastavila tyč, odraženou střelu pohotově dorazil Zimmermann.

V Hevlíně jsme  úspěšně zahájili sérii tří venkovních zápasů. Nyní nás čekají Jevišovice a poté jedeme do Újezda.