MK B – Bohutice 4:0 (1:0)

Branky: Pelikán, Houdek, Staněk V., Staněk J.

Sestava: Břinek – Anders, Žák, Kotlán, Jursa – Navrátil (25.Houdek), Laml, Staněk J., Adamík – Pelikán (60.Řezáč), Staněk V.

O jednoznačném vítězství se rozhodlo ve druhém poločase.

Zápas hodně ovlivnila situace z 15. minuty. Pelikán byl faulován v pokutovém území a rozhodčí nařídil penaltu, kterou sám faulovaný hráč se štěstím proměnil. Situaci nezvládl nervově hostující brankář a po protestech byl vyloučen. Bohutice se zatáhly na vlastní polovinu, a tak se šance rodily velmi těžko. Drželi jsme sice míč, ale chyběla nám přesnost ve finální fázi.

Ve druhé půli se hrálo prakticky na jednu bránu. Na 2:0 zvyšoval Houdek po ideálním vysunutí Pelikánem. Po pěkné kombinaci Řezáče s Jakubem Staňkem zvyšoval náš kapitán Vlasta Staněk na 3:0. Další množství šancí zůstalo nevyužito, a tak konečné skóre utkání stanovil Jakub Staněk, který si naběhl na dlouhý pas Lamla a nedal brankáři šanci.  V neděli hostíme první celek tabulky z Blížkovic.