29. 5. 2014

Chvalovice – MK B 3:1 (0:0)

Branka:Řezáč

Bogner – Krchňavý, Žák, Svoboda,Hladký – Sobotka(80.Tesař), Anders, Koník, Adamík (65.Laml) – Řezáč, Staněk

Ve Chvalovicích jsme odehráli nejlepší utkání v tomto soutěžním ročníku. I když jsme nakonec odjížděli s prázdnou, ocenili náš výkon při odchodu do kabin domácí fanoušci potleskem. Od začátku jsme byli jasně lepší a domácí nevěděli kam dřív skočit. Naše záloha hrála ve velmi dobrém pohybu a na domácí branku se valil jeden útok za druhým. Kdybychom vedli po půlhodině 5:0, nikdo by se nemohl divit. Chvalovice prakticky neohrozily naši branku. Nastolené tempo jsme ve druhém poločase neudrželi, obrana však pracovala spolehlivě. Domácí svou první šanci využili, kdy jsme špatně zareagovali na nákop za obranu. Druhou branku přidali s penalty a třetí po překvapivém zahrání standardky. My jsme dokázali jen korigovat stav Řezáčem v poslední minutě.

Miroslav B – MK B 1:4 (0:1)

Branky:Anders,Adamík,Koník,Staněk

Čech – Krchňavý, Hlučil, Žák(65.Svoboda), Hladký – Adamík, Koník(75.Čemerka), Anders,Číhal (75.Navrátil) – Staněk, Sobotka(46.Laml)

První poločas byl vyrovnaný. Vedro ubralo zápasu na tempu. Hrálo se převážně mezi šestnáctkami. Několik nadějných situací jsme pokazili nepřesnou přihrávkou, domácí se k výraznějšímu ohrožení branky taky nedostávali. Těsně před poločasem se po Číhalově rohu nejlépe zorientoval Anders a zajistil nám jednobrankové vedení. Ve druhé půli se naše hra zlepšila. Kolmými přihrávkami jsme se často dostávali za domácí obranu. Po pěkných akcích jsme se dostali do vedení 0:4, další šance jsme nevyužili nebo nás zastavil praporek slečny rozhodčí. Miroslav snížila po naší chybě na 1:4. Pátou branku mohl přidat z penalty Staněk, ale brankář jeho slabou střelu chytil. V pátek hostíme od 18 hod. béčko IE Znojmo.