Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko nadále bez ztráty bodu

25. 8. 2013

 FC Moravský Krumlov B – TJ Sokol Dobšice B 1:0 (0:0)

Branky: 80. Doubek

Sestava: Čech – Hladký, Žák, Staněk, Šedrla (27.Číhal) – Navrátil, Laml, Anders, Koník (89.Čemerka), Adamík (65.Doubek) – Pelikán (77.Kabelka)

Před zápasem jsme měli problémy se sestavou, a tak dostali příležitost další dorostenci z ročníku „96“ a na pomoc přišel i Radek Doubek.  Vstup do zápasu nám vyšel náramně. Už v první minutě měl obrovskou šanci Pelikán, nastřelil ale jen brankáře. V podobných situacích se ocitl během zápasu ještě několikrát, ale branku nevstřelil. Zatímco my jsme spalovali šance, hosté hrozili z rohů a centrovaných míčů, kde uplatňovali svou výškovou převahu. Postupem času byla hra opatrnější, obě mužstva chtěla hlavně neinkasovat. My jsme chtěli vyhrát, a tak přišel na hřiště Doubek, s jehož příchodem jsme změnili rozestavení a začali hrát na dva útočníky. V 80. minutě se uvolnil na levé straně Anders a jeho zpětnou přihrávku napálil Dub do sítě.  K vítězství nám stačil opět jen jeden gól.

I když nám tentokrát chybělo několik stabilních členů sestavy a souhra často skřípala, ukázali jsme bojovnost a touhu po vítězství. Taková vítězství jsou cenná.  V neděli nás čeká derby v Rakšicích.