11. 9. 2012

MK B - Chvalovice 3:2 (3:0)

Branky: Hlučil, Adamík, Doubek

Sestava: Vošmera - Jursa, Horák, Kotlán, Anders - Houdek (89. Schwarz), Laml, Hlučil (80.Navrátil), Adamík - Staněk V., Doubek

Vítězství nad Chavalovicemi jsme vydřeli. I když jsme měli po poločase náskok tří branek, ukázali hosté svoji sílu a do poslední minuty bojovali o vyrovnání.

V 10. minutě vystřelil z 25-ti metrů Hlučil a překvapil hostujícího brankáře - 1:0. O dvě minuty později přistrčil míč Staněk Adamíkovi, který po kličce brankáři obstřelil i vracející se obránce - 2:0. V 44. minutě našel za obranou Laml Doubka a bylo to 3:0. Druhá půle se hrála v režii hostů. My jsme nedokázali udržet míč a výsledekem byly dvě branky v naší síti.  Třetí však hosté nedokázali přidat, a tak jsme si připsali páté vítězství.