Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko porazilo Práče

11. 5. 2014

 

FC Moravský Krumlov B – FK Práče 2:0

Branka:11.Staněk, 90.Sobotka

MK: Bogner – Krchňavý, Horák, Svoboda, Hladký (46. Anders) – Sobotka, Machotka, Kabelka (75.Navrátil), Adamík (80.Čemerka) – Čepera (46. Číhal, 55.Koník)

Práče: Sláma – Tkadlec P., Bernát, Koudela, Klouda, Krejčiřík, Tkadlec M., Zimek, Čech, Kosec, Kovalský (Salay, Kosec, Matůš, Zimek, Bernát, Žák)

Utkání přineslo nadprůměrný fotbal s vysokým nasazením obou celků. Práče bojují druhým rokem o návrat do 1.B. třídy a přijely k nám bodovat. Svou rychlostí nám dělal problémy rychlonohý Krejčiřík, který dokázal v první půli využívat slabšího výkonu naší levé strany. Hosté mohli jít do vedení v páté minutě, když hostující útočník obešel Bognera, ale míč směřující do opuštěné brány, srazil na roh Svoboda. Do vedení jsme ale šli my. Na pas Horáka za obranu si naběhl Staněk, který přehodil vyběhnuvšího gólmana. I přes možnosti na obou stranách jsme šli do kabin s jednobrankovým vedením. Do druhé půle jsme nastoupili se dvěma změnami v sestavě. Příchodem Anderse na levého beka jsme vyztužili obranu. Práče se snažily o vyrovnání, měly optickou převahu, ale šance jsme měli my. Před svým zraněním byl ve velké šanci Číhal, Adamík orazítkoval břevno, Kabelka úplně sám před brankářem také nedal. Některým hráčům viditelně docházeli síly a hráli jsme hluboko na své polovině. Obrana však pracovala spolehlivě. Až v devadesáté minutě korunoval svůj výborný výkon Krchňavý, který po sedmdesátimetrovém sprintu nahrál volnému Sobotkovi, a ten obstřelil gólmana. V zápase, který svou úrovní přesahoval okresní přebor jsme vyválčili 3 body.