Fc Moravský Krumlov B – Fc Rakšice 3:0

vlastní, Hlučil, Sobotka

MK:Kohout – Krchňavý (46.Koník), Horák (60.Sobotka), Hlučil, Hladký – Staněk, Laml, Svoboda, Anders – Kabelka(60.Žák),Adamík(C)

Rakšice:Halámek – Machotka, Súkeník, Sobotka Jiří, Novotný – Halva, Havlíček, Sobotka Jan,Šlapanský (46.Bušo) - Hašek

Konečný výsledek vypadá jednoznačně, ale cesta k němu byla trnitá. Rakšice přijely s jednoduchou taktikou, bránit a zkusit nás potrápit z brejků. Tato taktika jim dlouho vycházela, ani ne tak jejich kvalitou, ale naší nemohoucností. I když doma vítězíme, hra se nám nedaří. I v sobotu jsme drželi po většinu zápasu míč, ale do koncovky jsme se dostávali těžko. Opět se potvrdilo, že nám chybí střelec. V naší hře chyběla zejména přesnost a rychlost. Na druhé straně se do slibných příležitostí dostával po našich chybách Hašek, jeho střely šly mimo Kohoutovu bránu. Asi po půl hodině srazil rakvický hráč Kabelkův centr do brány a vedli jsme 1:0. Ve druhé půli se stupňovala naše převaha, hostující hráči „fyzicky odcházeli“ a hrálo se jen jedné půlce. Druhou branku vstřelil ranou ze střední vzdálenosti Hlučil a třetí přidal Sobotka po ideální Andersově přihrávce. Stínem zápasu je Svobodova zbytečná červená karta.

Další zápasy:

Oleksovice – Chvalovice 1:9 (1:4)

Většinu utkání se hrálo jen na jednu branku, domácí dokázali držet krok se svým soupeřem jen do poločasu. Ve druhé půli jim došly síly a hosté si z jejich brány udělali střelnici. Čestný úspěch Oleksovic zaznamenal Merhaut. Nejlepším střelcem zápasu se stal se čtyřmi góly Vyorálek, hattrick si připsal Kapitán, branku přidal Minarech a Zifčák.

Únanov - Přímětice 3:2 (2:1)

První půle byla fotbalově výborná, větší zásluhu na tom měli domácí.

Ti se dostali do dvoubrankového vedení, které hosté stačili do přestávky korigovat. V druhém poloča

se Únanovští polevili, proto musí být pokojeni s body za vítězství. Pochvalu si zaslouží rozhodčí utkání, jmenovitě Kamil Chaloupka ve funkci hlavního arbitra. Dva góly domácích vstřelil Sivera, jeden Petr Diviš, za hosty skóroval Růžička a Balon.

IE Znojmo B – Hevlín 2:3 (1:2)

Diváci zhlédli bojovné utkání, ve kterém se hra přelévala od branky k

brance. Hosté domácí převyšovali v důrazu a dohrávání soubojů, měli také úspěšnější vstup do zápasu, dvoubrankové vedení jim zajistili Pechal a Ležák. Před odchodem na přestávku snižoval Dušek. Druhá půle nabídla stejný obrázek. Znojemští stačili srovnat stav Bálkou, vzápětí však rozhodl o vítězství Hevlína po trestném kopu Pomajbík.

Miroslav B - Dobšice B 0:3 (0:2)

Hosté byli fotbalovější a jasně zvítězili. Domácím vyšel lépe úvod utkání, když hned v první minutě šel Šťastný sám na dobšického brankáře, ten k radosti hostů šanci zlikvidoval. Pak ještě nastřelili břevno, ale to bylo ze strany Miroslavi vše. Dobšice se do přestávky dostaly do dvoubrankového vedení, ve druhé půli náskok ještě navýšily. Výsledek do konce utkání

bezpečně pohlídaly a zaslouženě si odvezly tři body za výhru. Dvakrát se mezi tyče trefil Pavlíček, jednou Bitala.

Práče - Bohutice 2:1 (1:0).

Střetnutí celků z opačných pólů tabulky spělo k velkému překvapení. Hosté se zaměřili na

defenzívu a nutili domácí tvořit hru. Jediný gól první půle padl ze standardky, centrovaný míč nasmě

roval do bohutické brány hlavou Roman Gregor. Po přestávce se Práčím nedařilo, z převahy v poli si nevypracovaly žádnou šanci. Bohutice se dočkaly vyrovnání Bloudíčkem. Zápas se rozhodl v nastaveném čase, po skrumáži v pokutovém území si našla cestu do sítě střela Vladimíra Kloudy. Ta znamenala zisk tří bodů, výkonem však domácí fotbalisté nepřesvědčili.

Jaroslavice – Mikulovice 2:2 (1:1)

Domácí se ve 20. minutě ujali vedení, hosté ještě do poločasu vyrovnali. Ve druhé půli se situace otočila, nejdříve vedli Mikulovičtí, pět minut před koncem střetnutí vyrovnali Jaroslavičtí. Oba soupeřipředvedli na okresní úrovni kvalitní hru, za předvedený výkon je proto dělba bodů spravedlivá. Za domácí skóroval Lukáš Juhaňák a Bartoš, za hosty Antonín Fiala a Radim Fiala.