9. 4. 2014

Sokol Dobšice- FC Mor. Krumlov B 2:0

Čech – Jursa, Horák, Hlučil, Hladký – Staněk, Laml, Svoboda, Adamík – Žák (Navrátil), Anders

Kredatus, Pavlíček

V Dobšicích jsme byli posíleni o dva stabilní hráče A-týmu Jursu a Hlučila, kteří chyběli v sobotu v Rajhradě. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a prvních dvacet minut utkání patřilo jednoznačně nám. I když jsme drželi míč, chyběla nám větší kvalita ve finální fázi. Výsledkem našeho tlaku byla jen nastřelená tyč po rohu. S přibývajícím časem jsme začali  kazit a zejména na krajích nám chyběl větší pohyb. Hra se začala kouskovat, což domácím vyhovovalo. Domácí potrestali naše dvě chyby a prohrávali jsme 2:0. Bohužel se opět potvrdilo, že jsme schopni dostat gól „z ničeho“. Ve druhé půli se hrálo prakticky na jednu bránu. Dvakrát se míč otřel o tyč. I v těch nejvyloženějších šancích jsme nedokázali skórovat. Adamíkova šance si řekla o zařazení do rubriky Borec na konec. Jursa po centru trefil špatně míč, a tak zůstalo skóre na 2:0.