Béčko prohrálo v Práčích

Práče – MK B 2:0

Sestava: Čech – Krchňavý, Staněk (80.Hladký), Žák, Vošmera – Adamík (46.Horák),Laml,Koník,Číhal (46.Kabelka) – Anders,Pelikán

Sérii zápasů na hřištích soupeřů jsme završili prohrou. Obě branky padly již v první půli a opět jsme vstřelení branek soupeři hodně ulehčili. Práče šly do vedení po rohu, kdy jsme na zadní tyči nechali neobsazeného hráče, který se štěstím prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Druhá branka padla v 44. minutě po naší špatné rozehrávce v obraně. My jsme branku Práčí moc neohrozili. Byli jsme sice kombinačně lepší, ale naše hra nevedla k ohrožení branky. V největší šanci, kdy jsme mohli vyrovnat na 1:1, jsme byli málo důrazní a obránce vykopl míč z branky. Ve druhé půli se po pěkné akci dostal do šance Anders, ale jeho střela byla slabá. S blížícím se koncem přibývalo našich nepřesností a domácí chodili do brejků. V sobotu hostíme dalšího aspiranta na postup Chvalovice, utkání začíná v 15.30 hod.