Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko v Tuřanech a Jundrově

9. 5. 2018

 

Tuřany – MK B 5:0 (4:0)

Kohout-Koník, Klodner, Vošmera, Žitka – Zimmermann, Anders (63. Rumian), Čaněk, Číhal P. (21.Lichý) – Stuchlík, Schwarz (80.Březina M.)

SK Jundrov – MK B 2:2 (1:1)

Branky: 3.Dvořáček, 68. Lichý

Kohout-Sláma, Klodner, Vošmera, Žitka- Zimmermann (54.Lichý),  Anders (78. Čaněk), Koník, Číhal-Dvořáček (46.Březina), Stuchlík

V Tuřanech jsme jak výsledkově, tak především herně totálně propadli. Od začátku jsme nestíhali a hrálo se jen o výši skóre. Na druhou stranu nám ukázalo, že nemůžeme takovému mužstvu konkurovat bez dobré přípravy na zápas a maximálnímu nasazení.

Sedmé jarní kolo jsme hráli v sobotu dopoledne v Jundrově a už popáté na hřišti soupeře. Cílem bylo napravit výkon z Tuřan. Už ve třetí minutě jsme šli do vedení po úniku Dvořáčka. Domácí od začátku nestačili rychlostně a pomáhali si celou řadou faulů ve skluzu, které ovšem rozhodčí netrestal žlutými kartami. Brzy jsme o vedení přišli, po dlouhém autovém vhazování, když zůstal na zadní tyči nekrytý hráč. Ve velké šanci trefil Zimmermann tyč, Koník před prázdnou bránou minul míč, Stuchlík byl ve vyložené šanci stažen, ovšem místo červené přišla jen žlutá karta. Postupem času jsme se ale přizpůsobili hře Jundrova, který jen nakopával míče a čekal na šance ze standardek, kde by využil výškovou převahu.

Ve  druhé půli  jsme chtěli daleko víc držet míč a nepouštět domácí ke standardním situacím. Náš výkon šel postupem času nahoru až v 68. minutě využil Andersovu přihrávku důrazný Lichý, který šel do souboje  s brankářem naplno a protlačil míč do sítě. Uklidňující třetí branku mohl přidat Stuchlík, bohužel nikým neatakován zbrkle vystřelil nad. Snad jedinou naši chybu ve druhém poločase domácí potrestali. 87. minuta, standardka, odražený míč, na zadní tyči zůstali volní hráči a Polák prostřelil Kohouta.  Přesto mohl rozhodnout Čaněk, ale po zpětné nahrávce z 12-ti metrů přestřelil. Za druhou půli si kluci zaslouží pochvalu, bohužel už popáté jsme remizovali. Tentokrát jsme body jednoznačně ztratili.