FC MOR.KRUMLOV „B“ - FC RAKŠICE   4 : 2 (1 : 0)

7. + 52. Kolegar, 67. + 83. Schwarz   -   76. + 80. Horák

Čech – Sláma (63.Čemerka),Zelníček,Hlučil,Adamík

Sobotka,Kolegar,Laml,Čihal (60. Žák)

Pelikán (60. Tuza),Schwarz

Soupeř se v derby zaměřil na důslednou obranu,takže celý první poločas naši hráči trpělivě dobývali branku Rakšic. Podařilo se to pouze chytrým zakončením sóla Kolegarovi,který pak ve druhém poločase přesnou střelou přidal i druhý gól.

Když pak Schwarz zvýšil na 3 : 0,zdálo se být rozhodnuto,avšak nejmladší hráč na hřišti dvěma góly dostal soupeře zpět do hry. O pojistku a uzavření skóre se postaral tečovanou střelou opět Schwarz,takže všichni tři střelci zápasu byli dvougóloví.

Béčko uzavře podzim odloženým zápasem proti Hostěradicím, hraje se již v sobotu dopoledne v 10.15 hod. O hrací ploše se rozhodne s ohledem na počasí a stav našeho hřiště,pokud bude toto nepříznivé,bude se  hrát v Polánce.