Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko vyhrálo v Hevlíně

19. 8. 2013

 

TJ Sokol Hevlín – FC Moravský Krumlov B 0:1 (0:1)
Branky: 41. Kabelka
Sestava: Čech – Jursa, Matějka, Žák, Anders – Laml, Koník, Kabelka (Houdek) – Staněk ( Krchňavý), Adamík (Navrátil) – Pelikán
Ve druhém kole nás čekal zápas na půdě nováčka, který měl o víkendu hody, a tak se dala čekat velká motivace a nasazení domácích. Utkání se hrálo v bouřlivé atmosféře, kde nechyběly dělobuchy a dýmovnice. Nutno dodat, že je takové prostředí lepší než ticho a navíc nešly na hřišti slyšet sprosté výrazy diváků na naši adresu.
Domácí začali velice agresivně, jejich hra byla za daleko za hranou pravidel. V první čtvrthodině končilo každé naše odehrání míče skluzem na nohy, a tak byla díky mnoha faulům hra často přerušovaná. Nám se nedařilo udržet míč, v naší hře bylo až příliš laciných ztrát. Domácí se snažili dostat naši obranu dlouhými míči, ale jejich snaha nevedla k vážnějšímu ohrožení branky. My jsme trpělivě čekali na chybu soupeře. První zaváhání obrany domácích nevyužil v samém začátku Koník. Druhá vážnější chyba domácích skončila brankou. V 41. minutě napřáhl Kabelka ze střední vzdálenosti a jeho střela překvapila domácího brankáře.  Ve druhé půli jsme kontrolovali hru, domácí snaha končila jen u nákopů a my jsme vyráželi do protiútoků. Z několika nadějných situací jsme měli dát druhou rozhodující branky, bohužel nám ale chybělo kvalitnější provedení. Vysoce taktickým výkonem jsme zvítězili na horké hevlínské půdě a připsali si další tři body. V pátek od 18 hodin hrajeme doma s béčkem Dobšic.