9. 6. 2014

Únanov – MK B 0:3 (0:3)

Branky:Adamík 2, vlastní

Čech – Krchňavý, Horák, Hlučil, Vošmera – Navrátil, Laml, Anders, Hladký – Adamík (70.Bohunský), Staněk

Zápas se hrál v úmorném vedru, které se podepsalo na úrovni hry. Vzhledem k tomu, že jsme měli jen jednu možnost střídání, jsme chtěli hrát ze zabezpečené obrany a využívat brejků. Dokud jsme měli síly tak se nám tato hra dařila. Tentokrát jsme měli obranou řadu velice zkušenou, doplněnou o dorostence Krchňavého. V první půli jsme byli velice efektivní a po pěkných akcích jsme si vytvořili tříbrankový náskok. Staňkův centr zprava usměrnil placírkou do protipohybu brankáře Adamík – 0:1. Za chvíli se stejná situace opakovala a domácí obránce si pod tlakem vstřelil vlastenec – 0:2. Třetí branku dal opět Adamík po přesném centru Hladkého. Na začátku druhé půle jsme mohli několikrát vedení navýšit. Další góly jsme už ale nepřidali. Postupem času nám začali docházet síly a někteří dohrávali zdravotně indisponovaní. Domácí se dostali do několika šancí, ale vždy nás podržel velmi dobrý Čech. V pátek v 18 hod. hrajeme poslední zápas tohoto ročníku doma s Oleksovicema.