Moravský Krumlov B - Božice 7:5 (1:3)

Branky: Čepera 2, Pelikán 2, Laml, Adamík, Machotka

Moravský Krumlov: Čech -  Jursa, Vošmera, Kotlán, Anders – Houdek (65.Pelikán), Laml, Machotka (75.Staněk V.), Adamík – Čepera, Řezáč (70. Schwarz)

Božice: Sláma - Chrenovský, Chýla, Chromý, Švejdík, Šob (46.Procházka), Ležák, Egner, Vávra, Kudlička, Jandásek

I když jsme po většinu prvního poločasu drželi míč, školáckými chybami jsme dovolili hostům třikrát skórovat. Na první gól Božic jsme dokázali reagovat Adamíkem, který dorazil Čeperovu střelu. V závěru poločasu jsme ale dvakrát inkasovali a odcházeli do kabin s dvoubrankovým mankem. Od začátku druhé půle jsme zvýšili pohyb a důraz a hosté nevěděli kam dřív skočit. Po gólech Lamla, Machotky a Čepery jsme dokázali již v 58. minutě skóre otočit v náš prospěch. Po další brance Čepery a Pelikána jsme vedli už 6:3. Božice, hrající v té době už o deseti, dokázali snížit na jednobrankový rozdíl. Vzápětí přidal Pelikán svůj druhý gól a definitivně rozhodnul.