4. 5. 2013

Božice - FC Mor. Krumlov B 0:3 (0:2)

Branky: Matějka, Staněk V., Anders

Čech - Houdek, Horák, Žák, Matějka - Adamík (78.Hladký), Laml, Anders, Navrátil - Pelikán, Staněk (60.Kabelka)

Do vedení jsme šli už v 1. minutě, kdy Matějkův nákop z poloviny hřiště skončil po nedorozumění stopera a brankáře v síti. Na 2:0 zvyšoval pohotovou střelou Vlasta Staněk. Rozhodčí pískal každý naáznak faulu, a tak byla hra moc kouskovaná. Božice se sice snažili, ale vypracovali si jen náznaky šancí. I přes poločasové vedení bylo v naší hře moc nedostatků. Druhá půle byla zcela v naší režii, ale dlouho se nám nedařilo vstřelit rozhodující třetí branku. Šancí jsme měli hromadu, ale s koncovkou jsme byli na štíru. kýžený třetí gól vstřelil až Anders, ketrý po mombinaci na pravé straně zakončoval do prázdné brány. Po remíze Práčí v Jezeřanech jsme se bodově srovnali na prvním místě. V sobotu hrajeme další zápas venku, na horké půdě v Bohuticích.