16. 9. 2013

Mikulovice – MK B 2:3 (0:1)

Branky: Laml, Pelikán, Horák
Sestava: Čech – Krchňavý, Žák, Staněk, Hladký – Navrátil (72. Horák), Laml, Koník, Adamík - Březina, Pelikán (87.Plachý)
I přes značné problémy se složením mužstva, kdy nám musel na pomoc i David Plachý si z Mikulovic odvážíme zaslouženou výhru. Jako rozhodující pro další vývoj se ukázala 4. minuta, kdy domácí Fiala lehce tečoval Lamlův roh a Elis nestačil reagovat. Po vedoucím gólu jsme kontrolovali průběh utkání a byli lepším týmem. Už v prvním poločase jsme se dokázali často dostat k domácí bráně, ale chyběla nám přesnější finální přihrávka. Domácí hrozili především ze standardních situací. Ve druhé půli zvýšil Pelikán po chybě domácí obrany na 0:2 a mohli jsme přidat i třetí branku a o zápasu definitivně rozhodnout. Pelikán byl v úniku faulován nejprve stoperem, potom i brankářem, ale rozhodčí oba souboje namísto penalty a červené karty posoudil jako čisté. Bohužel jsme inkasovali my, když jsme byli nedůslední při bránění standardky. Domácí ožili a zvýšili svoje úsilí. My jsme však kontrolovali hru a hrozili z brejků. V 85. minutě si na Lamlův volný přímý kop naskočil Horák a zvýšil na 1:3. Mikulovice stačili už jen zkorigovat na konečných 2:3.