Diváků:
200
Kuřim: Tišnovský - Urban, Klopar, Čuhel, Králíček, Plšek, Karásek, Bílý (46. Škrdlík), Skoumal (76. Juračka), Suchánek (84. Fryčka), Moniak
Moravský Krumlov: Elis – Klodner, Horák, Široký,  Vošmera -  Anders, Staněk, machotka, Zelníček, Procházka - Doubek (78. Kleibel)

Obě mužstva se před zápasem nacházela v opačném rozpoložení. Zatímco Krumlov již sedm zápasů v řadě nepoznal porážku, domácí již šest kol čekají na vítězství. Očekávali jsme, že Kuřim bude chtít získat tři body a tomu vše podřídí. To se zejména ve druhé půli potvrdilo. Vše zajímavé se odehrálo ve druhém poločase. Domácí začali hrát na tři útočníky a vypracovali si první vyloženou šanci v utkání. Elis byl již překonán, ale Široký opět potvrdil skvělé čtení hry a míč směřující do prázdné brány vykopl na roh. Na druhé straně zahodil naši největší šanci, v sobotu nejaktivnější hráč, Jakub Staněk. Remíza je zasloužená, obě mužstva si vytvořila po jedné velké příležitosti a několik pološancí. Nám v tomto utkání chyběla větší kvalita v řešení finální fáze. Podzimní část zakončíme v sobotu od 13:30 hodin proti IE Znojmo.