Tuza        Kocanda   Hlučil    Březina      Bittner

Staněk       Řezáč

Branky:   54 min. Matyska 1:0

75 min. Svoboda 2:0

80 min. Tulaydan 3:0

81 min. Nguyen  4:0

Do zápasu v Bystrci jsme odjížděli bez zraněných Jursy a Bognera, ale již s uzdraveným Hlučilem. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas. I  když domácí byli kombinačně velmi dobří, tak si nedokázali vytvořit žádný souvislejší tlak, neboť i my jsme velmi dobře dokázali držet míč a hrozit z brejků. Do pohodového utkání však vstoupil ve 25 minutě rozhodčí, kdy nám vyloučil  Zelníčka. Tomuto rozhodnutí se divili i domácí hráči a diváci. Do poločasu se nám dařilo velmi dobře bránit, ale i podnikat nebezpečné protiútoky. Po jednom takovém jsme mohli jít i Dvořáčkem do vedení, ale jeho střela skončila těsně vedle. I druhý poločas jsme začali celkem dobře. V 54 minutě však přišla naše ztráta míče na polovině hřiště soupeře. Domácí podnikli rychlý protiútok a ujali se Matyskou vedení 1:0. Od této chvíle se nám vše zesypalo. Nejprve v 55 mnutě fauloval zbytečně na půlicí čáře domácího hráče zezadu Staněk a dostal tak červenou kartu. Pak se nám zranil ještě Hlučil. Kluci přesto v 9 lidech bojovali, ale domácím se ke konci zápasu podařilo vstřelit ještě 3 branky a uzavřít tak skore na 4:0.