Debakl Áčka v Ivančicích

17. 8. 2011

FC Ivančice – FC Moravský Krumlov 5:0 (2:0)

Sestava: Bogner – Klodner, Horák (77. Kotlán), Hlučil, Matějka – Machotka, Zelníček, Staněk, Březina (46. Vystrčil), Anders (57. Pelikán) – Čepera

V minulém ročníku padalo ve vzájemných zápasech dost branek. Dvakrát jsme dokázali zápas otočit a zvítězit. V neděli padaly góly jen do naší sítě. Domácí vyhráli zaslouženě vysokým rozdílem pěti branek.

Od prvních minut existovalo na hřišti jen jedno mužstvo. Už v druhé minutě zcela volný Štork uvolnil Černého, kterého zastavil obětavým zákrokem Staněk. V deváté minutě se situace opakovala a Černý tentokrát nezaváhal. Ve dvacáté minutě si vybral slabší chvilku Bogner, jehož odkop trefil Němce a míč skončil v síti. Za celý první poločas jsme neohrozili branku domácích. Nebyli jsme schopni podržet míč ani vyhrát souboj. Kdo čekal, že se naše hra po půli zlepší, tvrdě vystřízlivěl během prvních deseti minut druhé půle. V rozmezí osmi minut jsme po hrubých chybách třikrát inkasovali a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Domácí se již zaměřili na neinkasování branky a tak zápas skončil debaklem 5:0. Jedinou naši střelu mezi tři tyče za celý zápas vyprodukoval Staněk, jehož slabá hlavička skončila v náručí Boreše.

Náš výkon v tomto zápase neměl parametry celku krajského přeboru. Po dobrém výkonu proti Kyjovu přišlo tvrdé vystřízlivění.Napravit si reputaci můžeme v domácím zápase proti Bzenci. Zápas začína v neděli v 16.30 hod.