FC Moravský Krumlov - FC Ivančice 1:1 (0:0)

Branky: 62. Kůra - 47. Bombicz

Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Horák, Hlučil, Anders -  Březina, Zelníček, Staněk (46.Čepera), Adamík (75.Pelikán) - Kůra

Ivančice: Boreš - Jakubec, Jankulár, Ryška, Bombicz, Černý, Hradil, Němec, Polák, Hobík, Pekáč. Urbánek, Táborský

Derby hrané v úmorném vedru skončilo zaslouženou remízou. První poločas patřil Ivančicím a mohli jsme být rádi za bezbrankový stav. Z naší strany tak stojí za zmínku jen příležitost Kůry, kterého poslal Adamík do vyložené šance, o kterou se náš útočník připravil špatným zpracováním. V největší příležitosti prvního poločasu selhal hostující Bombicz, který pravou nohou mířil jen do náruče Bognera. Své kanonýrské schopnosti ukázal Bombicz v 47. minutě, kdy se protáhl z levé strany a křižnou střelou na zadní tyč nedal Bognerovi šanci – 0:1. Nás vrátil do hry vyrovnávající gól Tomáše Kůry. Akce začala u Klodnera, který dlouhým pasem po lajně našel Březinu, jehož přesná přihrávka našla před brankou Kůru – 1:1. Tato branka nám vlila krev do žil a po zbytek zápasu jsme byli lepším mužstvem. Bohužel jsme nedokázali skórovat, a když vychytal Bogner hostujícího hráče skončil zápas 1:1.