Do Krumlova zavítá Zbrojovka

16. 4. 2018

Po velice úspěšné zimní přípravě, během níž nám do klubové vitríny přibylo pěkných pár trofejí a po odmakaném soustředění ve Višňové nás už čekalo 1. jarní kolo Krajské soutěže přípravek, tentokrát na půdě Sparty Brno. Do prvního utkání proti Podluží jsme vstoupili lépe, soupeře z Břeclavska přehrávali a zásluhou Kamče brzy vedli 1:0. V dalším průběhu první půle kluci i s velkým přispěním výborného soupeřova brankáře zahodili několik tutovek. Na druhé straně naštěstí v naší bráně také perlil Lukyn Křepela a před pauzou přidal Kamil druhý gól. Po změně stran se hra vyrovnala a soupeř korigoval na 2:1. Kluci už jsou ale natolik zkušení a sebevědomí, že i když se druhá půle herně tolik nepovedla, dokázali jsme zásluhou Danovy hlavičky a Filipovy dorážky zvítězit 4:1.

Proti Spartě nás pak čekal vyrovnaný fotbalový boj od první minuty a Brňáci šli navíc z rychlého brejku do vedení. Brzy však hezky vyrovnal Ondra Herman, vzápětí skóre otočil Míša a ještě do poločasu na 3:1 upravil Filip. Ve druhé půli nás znovu trápila koncovka, když jsme za celých 25 minut nedokázali výsledek pojistit žádným gólem. Soupeř navíc před koncem parádní ranou do šibenice zadělal na drama a ještě sahal po bodu. Kluci naštěstí s vypětím všech sil vedení udrželi a vylepšili naši bilanci v Kraji na 10 vítězství ze 14 zápasů.

Děti se tak naladily vítězně na fotbalový svátek, který nás čeká tuto sobotu na našem stadionu. V 8. kole Krajské soutěže totiž nejprve změříme síly v derby-zápase s Ivančicemi. A v pravé poledne nás potom čeká vzájemný souboj s největším oddílem na Moravě – brněnskou Zbrojovkou.