Jdi na obsah Jdi na menu

Domácí remíza s Blanskem

7. 5. 2013

 

FC Mor. Krumlov – FK Blansko 1:1 (1:1)

Branky: 45. Procházka – 40. Hansl

MK: Bogner - Klodner, Zelníček, Hlučil (C), Vošmera - Staněk (90. Adamík), Machotka, Procházka, Březina - Čepera (82. Jursa), Řezáč (72. Kabelka)
Blansko: Juran - Gromský, Maška, Müller, Křivánek - Nečas (65. Jarůšek), Zouhar, Bubeníček (C), Pokorný (65. Buchta) - Hansl, Trtílek


Po dvou vítězstvích na hřištích soupeřů jsme zakončili anglický týden domácím zápasem s vedoucím Blanskem. Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 5. minutě měl velikou šanci po přesném pasu Hlučila za obranu Řezáč. Jeho střela skončila těsně vedle. Naši byli při chuti, vyhrávali většinu soubojů a dostávali jsme se do zakončení. Střelám Čepery, Březiny i Hlučila chyběl kousek. Blansko vyčkávalo a čekalo na příležitost. První ohrožení naší branky přišlo až ve 40. minutě. Hostující hráč odstavil hraničním zákrokem Vošmeru a na následnou střelu Hasnsla Bogner nedosáhl. V tu chvíli pro nás vedení Blanska velmi kruté. Naštěstí jsme dokázali po pěkné střele Procházky do poločasu vyrovnat.

Ve druhé půli se Blansko zlepšilo, zvýšilo pohyb a hra byla vyrovnaná. K vítězství jsme ale měli nadále blíž. Největší šanci zahodil v 66. minutě Čepera, který v největší šanci zápasu nedokázal prostřelit brankáře hostů.  V 78. minutě měl na hlavě gól Procházka, ale ze šesti metrů minul bránu. Poslední šanci měl Kabelka, jehož lehká teč hlavou v malém vápně skončila jen v náručí Jurana. I když bychom byli před zápasem se ziskem bodu asi spokojeni, tak jsme vzhledem k průběhu zápasu ztratili dva body. Doufejme, že kluci potvrdí zlepšenou formu ve středu proti Bosonohám a poprvé doma na jaře zvítězí.