Jdi na obsah Jdi na menu

Dorost opět bodoval

Svratka Brno- M.K. Dorost st.
1 : 1
gol: Holý Jakub

Svratka Brno- M.K. Dorost ml.
4 : 1
gol: Dvořák

st dorost: Bogner, Kolegar(Šederdla),Hladký M., Kotlán, Šiška, Vystrčil, Řezáč, Staněk(Koník), Smejkal(Hladký J.) Pecina(Juříček), Holy

Starší dorost jel do Brna s cílem potvrdit dobrou formu a pokusit se zahrát dobrý fotbal.
Od úvodního hvizdu, bylo jasné, že soupeř bude kvalitní a na malém hřišti to bude bojovné utkání, začátek byl vyrovnaný a nebojácný z obou stran, na domácích byla vidět chuť po bodech, naši hráči však soupeře nepustili do žádné šance, aby se po 19 minutách dostal k odraženému míči Holý a ranou k tyči otevřel skóre zápasu.
Domácí se nevzdávali a do poločasu se jim po ojedinělé akci podařilo šťastně vyrovnat, několik slibných šancí naších utočníků likvidoval domácí golman. Do druhé půle jsme šli s dvojitým střídáním,do středu hřiště se za Staňka posunul Vystrčil a na pravou zálohu nastoupil opět, věkem žák Koník, který předvedl dobrou hru, na levé obraně vystřídal Kolegara Pavel Šedrdla, aby si ve starším dorostu odbyl svojí premiéru, jsou to hráči kteří se výkoností posunují o několik kategorii a předvádí dobrý nebojácný fotbal. Druhá pule začala mírným náporem domácích, ale bez šancí, na úzkém hřišti to byl po celý druhý poločas boj o každý metr, ve středu hřiště nebyla nouze o tvrdé souboje, kdy Řezáč a Vystrčil odvedli proti dobře hrajícím protihráčům srdnatý výkon a celé mužstvo nevypustilo jediný souboj. V poslední čtvrthodince došlo i na vyložené šance, domácí útočník se odvážně vydal do našeho vápna, tvrdou střelu k tyči vyrazil golman Bogner, na druhé straně křižnou střelou těsně minul Holý, pět minut před koncem se řítil na naší bránu osamocený hráč, který nechal vyniknout Michala Hladkého, který parádním zákrokem odebral soupeři míč a založil akci na jejímž konci se ocitl v největší šanci zápasu, po nahrávce Peciny, Holý, bohužel při zakončení ho zradil terén a v pádu slabou střelu likvidoval domácí golman,zajímavé utkání tak končilo dělbou bodů.
Druhý poločas odehráli dva žáci a čtyři hráči mladšího dorostu, prokazovali po celou dobu velkou bojovnost a jsou příslibem.


Vedení mužstva všem hráčům děkuje.


Další utkání nás čeká na domácím hřišti v neděli proti Židenicím, začátek 10.15 hod.


V.V.