Bogner
Šiška ,Černý, Kotlán, Hladký Michal
Hladký Jan(Staněk), Vystrčil, Řezáč, Smejkal (Juříček)
Čech(Ševčík), Holý

Mužstvo dorostu přivítalo na domácím hřišti na Střelnici atraktivního soupeře z Brna Židenic, kdy posilněný soupeř se netajil tím, že do Krumlova přijel bodovat.

Začátek utkání byl na kopačkách krumlovských hráčů, kteří bohužel z úvodního tlaku nevytěžili gol a naopak jsme ve 22 min. branku inkasovali, střela z poza šestnácky změnila směr na mokré trávě a zapadla do naší sítě. Poprvé v této sezoně jsme prohrávali, soupeř dostal po vstřelené brance křídla a vyrovnával se našim hráčům, několik šancí na obou stranách však ani jedno mužstvo nevyužilo, pořád jsme se snažili kombinační hrou dostat do zakončení a vyrovnat, to se nám povedlo v poslední minutě prvního poločasu, kdy Vystrčil centroval a nepřesný balon důrazně sledoval Hladký J. a se štěstím vyrovnal.

Do druhé půle jsme nastoupili s velkým odhodláním a ještě větším nasazením, ve středu hřiště jsme zjednodušili rozehrávku a do útočení se z pozice stopera víc zapojoval Černý, s cílem naplno bodovat a potvrdit tak dosavadní výsledky, celé mužstvo předvádělo agresivní fotbal, v 70 min. nastoupil na hřiště Staněk, který zůstal na lavičce, aby odpoledne hájil barvy Ačka, tak se nám naskytlo nadstandardní střídání. Po jeho příchodu se záloha vrátila do zaběhlého postavení, na krajích Smejkal, Vystrčil, střed hřiště Staněk, Řezáč a hned to bylo na hře poznat,začali jsme soupeře přehrávat a tlačit míče před Židenickou bránu, po několika minutách to byl právě Staněk, který krásnou kolmou přihrávkou poslal Holého do šance a ten nejhezčí akci utkání zakončil lobem do soupeřovi brány 2:1. Po vedoucí brance jsme soupeře nepustili do žádné větší šance, před koncem utkání ještě Řezáč parádní akcí dostal do šance znovu Holého, ten situaci řešil dobře, ale parádní zákrok hostujícího brankaře zabránil dalšímu golu. Fotbal to byl bojovný z obou stran, kdy body zůstali doma.

M.K. Dorost ml. : Židenice 0:1 (0:0)

Mladí dorostenci letos nastupují ve velkém počtu v mužstvu starších a jejich utkání tak jsou ovlivněny tím, že klíčový hráči mají v nohách již celé utkání, tentokrát hráli se soupeřem vyrovnané utkání, kdy se ukázal dobře Juříček na středu zálohy , obranu řídil Šiška a dobrým výkonem se vytáhl gólman Urbánek, který nedosáhl až na parádní střelu v závěru utkání.