M.K. Dorost st.- 1.SC Znojmo B  2 : 1 ( 2:1)

Bogner
Šiška, Kotlán, Černý D., Šedrdla,(Černý T.)
Vystrčil, Staněk (Hladký T.), Řezáč, Vejvalka (Hladký J.),
Pecina(Koleger), Holý,

Poslední utkání podzimní části soutěže nám přineslo atraktivního soupeře a naše mužstvo šlo do utkání s cílem udržet čisté konto, předvádět kvalitní fotbal a získat důležité tři body, tím dát prostor pro pozitivní bilancování podzimní části soutěže.

Od první minuty to byl kvalitní fotbal v plném nasazení od obou mužstev, postavení v tabulce před utkáním slibovalo vyrovnaný boj, tak tomu také bylo po celou dobu. Po několika pohledných akcích na obou stranách jsme se dostali do vedení, když po dlouhém autovém vhazování Šedrdli se ve vápně prosadil Vystrčil 1:0, po krátké době, kdy běžela teprve 16 minuta utkání,se prosadil i soupeř a po jediném zaváhání, jinak dobře hrajícího Kotlána vyrovnal na 1:1.
Utkání bylo i nadále vyrovnané bez velkých šancí, však bojovné a kvalitní. Ve 31 min. po dobře rozehraném trestném kopu Řezáče se ve vápně hlavou prosadil Staněk 2:1. Do poločasu se skore neměnilo. Do druhé půle jsme šli s cilme dobře organizovat obranu a využít rychlých protiútoků, Staněk se posunul do útoku, Vystrčil na střed hřiště k Řezáčovi a to přineslo několik vyložených brejkových šancí, bohužel bez golu, Staněk nastřelil tyč po uniku, Vystrčil po střele z velkého vápna orazítkoval druhou stranu brankové konstrukce, Holému ve vyložené šanci nedovolil zakončit terén.

Druhá půle byla z naší strany kvalitní však bez golového efektu, celé mužstvo hrálo dobře a s chutí, za co jim patří pochvala.

22 bodů po podzimní části čekal málo kdo, dorost se na podzim dobře prezentoval a hráči odvádí dobrou práci v rámci klubu, Bogner, Staněk, Vystrčil, Kotlán, Holý nastupují pravidelně v mužstvech dospělých, Řezáč a Vejvalka střídavě hostují ve Znojmě, velkou pomocí nám je Černý Dalibor, který je na střídavém hostování z Hor. Kounic, kde hrává za dorost a nastupuje v mužstvu dospělých. Šedrdla,Koník, Sobotka, Houdek jsou žáci, kteří pomáhají staršímu dorostu od prvního kola.

Mladší dorost plní funkci Bečka a věřím, že se dočkáme i lepších výsledků.
Odbornou a obětavou práci odvádí Pepa Cyrek, Martin Žák, Jan Strnad a Vlasta Staněk, od žáků pomáhá Lukáš Zelníček.

Všem za první část soutěže upřimně děkuji  - Vašek Vystrčil.

M.K. Dorost ml. - 1.SC Znojmo B 0:4

Poslední jarní kolo se předehrává tuto sobotu, tak se znovu střetneme s mužstvem 1.SC Znojmo B a to na umělé trávě v Jevišovicích.