Dorost vybojoval bod, béčko prohrálo

10. 5. 2011

K sobotním utkáním áčka a žáků již byl komentář zveřejněn,zbývá neděle a zápasy dorostu a béčka. Dopoledne nastoupil nejprve starší dorost proti rezervě MSK Břeclav. První poločas byl vyrovnaný a dostali jsme se do vedení, když centr Vystrčila dopravil do sítě Kotlán. Po změně stran nás však výborný soupeř začal přehrávat a rázem bylo po našem vedení, naopak právě soupeř získal dvougólové vedení. V té chvíli by na náš zisk vsadil málokdo, chlapci však dokázali, že umí zabojovat jako předchozí den áčko. Dvěma zásahy Vojty Řezáče vyrovnali a jen málo scházelo,aby se i výsledkem vyrovnali áčku. Takže konečný výsledek : FC MK - MSK Břeclav "B" 3 : 3(1 : 0).
Rovněž mladší dorost sehrál proti stejnému soupeři povedené utkání a přestože v prvním poločase prohrával,neustále se snažil aktivní hrou o vyrovnání,což se nakonec podařilo Honzovi Urbánkovi. FC MK - MSK Břeclav "B" 1 : 1(0 : 1).
Odpoledne již zbýval ke zkompletování všech výsledků pouze zápas béčka a předem bylo jasné, že příliš hráčů mít trenér Brezničan k dispozici nebude. V některých případech šlo opět o pověstnou "životosprávu", přibyly i více či méně oddůvodněné omluvy. Takže se nakonec sešlo právě potřebných jedenáct lidí a tato konstelace tentokrát na posílenou rezervu Dobšic nemohla stačit. Hosté byli celých devadesát minut lepší a výsledek odpovídá dění na hřišti. Za naše mužstvo korigovali výsledek oba Doubkové,nejdříve na 1 : 3 hlavou Radek a na 2 : 4 zakončoval Petr.
FC MK "B" - Sokol Dobšice "B" 2 : 5 (1 : 4)
Za zmínku ještě stojí nejbližší program žáků,již tuto středu má KP na programu vložené kolo a naši starší i mladší se doma utkají s SK Líšeň,začátek je v 16.00 + 17.30 hod.,následující středu se pouze starší utkají opět s Líšní v semifinále poháru a mezitím v sobotu v obvyklý čas 10.00 + 11.45 hod.je opět doma na programu další kolo KP proti Boskovicím.
Žáci by si za svoje výborné výkony zasloužili,aby je přišlo povzbudit co nejvíce příznivců.