Drtivé vítězství Áčka nad Velkou

FC Moravský Krumlov - Kordárna Velká nad Veličkou 6:1 (3:1)
Branky: 22., 25. a 62. Anders, 29. Zelníček, 76. Procházka, 81. Doubek - 35. Němeček
Diváků: 250
Moravský Krumlov: Elis – Klodner, Široký, Horák, Vošmera -  Anders, Zelníček (84. Vystrčil), Machotka (68.Doubek), Hlučil - Kraus
Velká: Sládeček - Šácha, Kohůt M., Horák, Machálek, Valášek, Macko, Němeček, Kružica, Hanzlíček, Hyža

Zápas s Velkou připomínal naše poslední vzájemné utkání  na jaře s tím rozdílem, že tentokrát jsme využili šance a jasně vyhráli. Velká přijela s hlubokým obranným blokem s pokusy o rychlé protiútoky a čekala na šanci ze standardek. Ze začátku jsme se proti zhuštěné obraně hůře prosazovali, a když jsme přece jen dokázali hostující obranu překonat, bylo naše zakončení nepřesné. Po našich dvou šancích a jedné šanci hostí nás poslal do vedení Anders. Zelníček krásným dlouhým pasem poslal do úniku Krause, který předložil míč Andersovi před prázdnou bránu a ten nezaváhal. O tři minuty později jsme se radovali podruhé. Procházka přesně našel z levé strany Anderse před prázdnou bránou a ten tentokrát trochu se štěstím vstřelil svůj druhý gól. A když si vzápětí vybral slabší chvilku Sládeček, vedli jsme po Zelníčkově střele 3:0. V rozletu nás přibrzdil gól hostí ze standardní situace. Brankový účet druhého poločasu otevřel opět Anders. Po nejhezčí akci zápasu, kdy míč doputoval po ose Hlučil Kraus k Zelníčkovi, který po průniku do šestnáctky připravil míč Andersovi opět před poloprázdnou bránu a hattrick byl na světě. Na 5:1 upravil náš nejlepší střelec Procházka, který po Andersově přistrčení hlavou prostřelil Sládečka. Poslední branku zápasu vstřelil střídající Doubek, který chladnokrevně využil ideální Andersovu přihrávku.