FC M.Krumlov - Slavoj Podivín 1:0 (0:0)

Sestava: Bogner - Anders, Horák, Hlučil, Vošmera - Machotka Schwarz, Zelníček, Staněk - Březina, Pelikán (Vystrčil, Klodner, Laml)

Po minulé porážce v Blansku se naši hráči na domácím hřišti vrátili ke svému oblíbenému výsledku.

Takticky vyspělá hra zadních řad v čele s Michalem Bognerem v brance soupeře k ničemu nepustila a trpělivá hra dopředu přinášela stále větší tlak. V první půli hosté ještě odolávali a dokonce jednou nebezpečně zahrozili, když se míč odrazil od břevna naší branky.

Ve druhém poločase náš tlak narůstal a rozhodnutí přinesla 71.minuta, když roh Machotky z levé strany našel přesně na bližší tyči hlavu Petra Schwarze a ten potvrdil svoje zkušenosti. Hosté se snažili otevřít hru, ale nic, co by vedlo k ohrožení naší branky nevyprodukovali. Takže, ač je to k nevíře, ze sedmi zápasů šestkrát výhra 1 : 0, což nám přineslo 18 bodů, žádná střelecká hitparáda, zato skvělá hra dozadu a spolehlivý gólman, proto můžeme bojovat o pomyslné místo "na bedně".