FC Moravský Krumlov st.ž. - Tatran Bohunice 1:1 (1:0)

Starší žáci narazili na soupeře z 1. místa Krajského Přeboru žáků.

Sestava : FRANC - BALÍK, BOHUNSKÝ, HAVLÍK, TESAŘ - URBÁNEK(ŠIMČÍK) , DVOŘÁČEK, SLÁMA, HOLÁTKO-BRÁZDA (ŽITKA) , TUZA

Náhradníci : COUFAL, ŠEVČÍK, FINDEJS, ČÍHAL, ŽITKA, ŠIMČÍK

Začátek zápasu - již ve 2. minutě jsme asi ještě seděli v kabině, když Franc musel vytáhnout krásný zákrok. Hosté ještě několikrát zahrozili, ale Franc i celá obrana byla pozorná. Ve 22. minutě jsme se probudili i my. Po úniku Holátka po levé straně, který místo zakončení volil přihrávku na Slámy, ten se asi také bál vystřelit, ale naštěstí po špatně provedené kličce se míč opět odráží ke Slámovi, který střelou z malého vápna překonává brankáře hostí - 1:0.

Do druhého poločasu už nám chyběly síly a bylo to znát. Hned v úvodu   jsme nechali hostům moc prostoru v prostřed hřiště a špatným vystupováním jsme jim nabídli šanci.Hostující hráč nikým neatakovaný se trefil z hruba z 25 metrů přesně pod břevno - 1:1.Bohunice zahrozily ještě v 50.minutě,kdy zahrály trestný kop do břevna. Bylo znát naše tréninkové manko,ale nakonec jsme remízu ubojovali.

Příští zápas zajíždíme také v předzápase A-týmu tentokrát do Blanska v sobotu v 11:00.