Jdi na obsah Jdi na menu

FC Slovan Brno - FC Moravský Krumlov st.ž. 0:0


Žáci zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání v neděli dopoledne do Brna na Slovan.Už z autobusu bylo vidět, že na zdejším hřišti se moc kombinační fotbal hrát nebude. Což se také potvrdilo.

Sestava:FRANC-BALÍK,BOHUNSKÝ,HAVLÍK,TESAŘ-ŽITKA,DVOŘÁČEK,SLÁMA,HOLÁTKO-BRÁZDA (FINDEJS) (COUFAL) ,TUZA

 

 Náhradníci:COUFAL,ŠEVČÍK,FINDEJS,ČÍHAL

Začátek zápasu jsme začali trošku nervózně a tak jsme se dostali hned pod tlak, naštěstí pro nás soupeř pálil jen ostrými. Od 15.minuty se hra vyrovnala a ve 26.minutě z toho pramenila naše šance, kdy hlavičkoval Dvořáček sám na malém vápně. Dvořáček,ale pouze do náruče brankáře Slovanu. Hned v zápětí ve 30.minutě po ztrátě míče fauloval Holátko a pěkně trefený přímý kop hostů vytáhl krásným zákrokem Franc na roh. První poločas se dohrál ve středu hřiště.


Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji my. Holátko trápil svou rychlostí hostujícího záložníka i obránce,ale bohužel pro nás jsme ani jeden z centrů nezužitkovali. Ve 46.minutě zahrával po faulu na Dvořáčka Tuza přímý kop,krásně našel osamoceného Bohunského,který míč netrefil. V 57.minutě našel po špatné komunikaci v defenzivě dlouhý výkop brankáře domácího útočníka,ten se jednou kličkou zbavil našeho obránce i stopera. A zastavil ho až faulem v pokutovém území Bohunský. Rozhodčí nařídil pokutový kop,který zneškodnil vyborně chytající Franc. V 68.minutě se po krásném úniku po levé straně dostal do pokutového území Holátko,kde se kličkou vyhnul dvěma obráncům,ale chyběli síly na přesnější zakončení.

 

 


Příští zápas hostíme v předzápase A-týmu Bohunice v neděli v 10:30
.

 


Bogner Michal