Branky: Čaněk, Pospíšil V., Rozmahel

Moravský Krumlov – Hatě  4 : 0

Branky: Čaněk 4x

Sestava: Šnepfenberg, Rozmahel, Fiala, Vespalec, Čaněk, Pospíšil O., Pospíšil V., Stix, Dvořáček

V sobotu byl na krumlovském hřišti k vidění boj o čelo tabulky. Na trávníku se utkali první dva týmy soutěže. Hned od začátku byly k vidění krásné fotbalové akce. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a početné publikum nadšeně skandovalo. Domácí tým si vytvořil mírnou převahu, přesto však v 10. minutě inkasoval. Naše obrana nechala za zády jednoho ze znojemských útočníků a ten svou šanci využil (0:1). Obdržená branka nás zvedla a šance Stixe a Rozmahela volali po brance. Další šanci soupeře vychytal Šnepfenberg a hned v zápětí po krásné přihrávce Ondry Pospíšila šel sám na bránu Čaněk. Jeho šanci však vychytal hostující gólman a do kabin jsme šli za stavu 0:1. Krumlovský tým po obrátce vysunul obranu a přidal na důrazu. Kluci dobře napadali a nenechali Znojmo hrát technický fotbal.  Po výborném pressingu Dvořáčka a Stixe využil zmatku v obraně Vojta Pospíšil a vyrovnal (1:1). Branka nám zvedla sebevědomí a během šesti minut jsme obrátili skóre zápasu. Po hezké kombinaci se uvolnil Čaněk a krásnou střelou otočil kormidlo zápasu na 2:1. Další gól přidal Rozmahel, kdy prošel přes tři bránící hráče a skóroval (3:1). Další šance Dvořáčka a střela Fialy zůstaly nevyslyšeny. Tři minuty před koncem předvedli Znojemští nejlepší akci utkání  a snížili na 3:2. Konec zápasu jsme si už pohlídali a zaslouženě vyhráli. Kluci opět ukázali svou disciplínu a týmového ducha, za což jim patří velký dík.

Druhý zápas s týmem Hatí jsme se spíše trápili a nedokázali dobře kombinovat. O naší výhře 4:0 rozhodl Čaněk, který dlouhodobě prokazuje dobré výkony.

Příští týden se zúčastníme mezinárodního turnaje v Rosicích, kde srovnáme své síly s ligovými mužstvy Čech a Slovenska. Přijeďte náš tým podpořit, bude to stát určitě za to.

Trenéři: Vlk, Čaněk, Smékal, Kromus