FC Kyjov 1919 - FC Moravský Krumlov 3:1 (0:1)

Branky: 51. a 76. Fridrich, 64. Klimeš - 29. Březina

Diváků: 50

Kyjov: Vinca - Kuchař, Měsíček, Mlýnek, Petula (46. Hrdlička) - Prachař, Fridrich, Bartoň, Půček (75. Kúřil) - Handlíř (66. Čada), Možíš (46. Klimeš)

Moravský Krumlov: Bogner - Svoboda, Matějka, Klodner, Jursa - Kleibl (70. Sobotka), Kabelka, Machotka, Březina - Řezáč, Schwarz (63. Koník)

Naše série neporazitelnosti skončila na půdě posledního Kyjova. Přitom se zápas vyvíjel pro nás dobře. V 29. minutě jsme šli dovedení.  Akce začala až u našeho vápna. Na konci kombinace byl Řezáč, který se obtočil kolem obránce a našel na malém vápně Březinu. V pátek jsme v náročných podmínkách otáčeli zápas s Novosedly a místo toho abychom hráli ze zajištěné obrany a šetřili síly, hnali jsme se nesmyslně do útoku. Po našich ztrátách nám pak chyběli síly dozadu. První větší varování přišlo v 33. minutě. Po ztrátě míče ve středu pole, přišel rychlý brejk domácích do otevřené obrany, útočník sám před Bognerem minul. Ve druhé půli se naplno projevil úbytek sil. Útočili jsme v osmi lidech a nestačili se vracet. Obranu jsme nechávali příliš otevřenou. Po třech hrubkách Kyjov otočil skóre. Škoda vyložené šance Kleibla v 56. minutě, který nevyužil pěkné souhry Schwarze a Kabelky. Kdyby proměnil, mohli jsme jít do vedení 2:1 a výsledek by vypadal asi jinak. Poslední kolo hrajeme netradičně v sobotu v 14.30 hod proti Jevišovicím.