Komentář k zápasům mladších žáků

18. 5. 2011

Naši mladší žáci sehráli tento týden doma hned dvě mistrovská utkání. První ve středu proti Líšni a v tom druhém v sobotu přivítali hosty z Boskovic.
Sestava:
Franc,Novosad,Balík,Kotlánová,Číhal,Kočí,Dvořáček,Jelínek,Adámek,Žitka,Urbánek,Zimmermann,Smékal,Findejs,Šimčík,Kocanda
Trenér:Anders Josef

M.K.-Líšeň 3:0 (Kočí,Urbánek,Dvořáček)
Hned od prvních minut kluci předváděli líbivou kombinační hru s naprosto nepropustnou obranou.Hosté se za celý zápas dostali jen ke dvěma rohovým kopům,které jsme ubránili.Jinak kluci celé utkání kontrolovali a po krásných akcích dávali góly.Nejprve v 15min. prošel Adámek předložil Kočímu a ten do prázdné nezaváhal. 45min Jelínek vybojoval těžký míč, vysouvá Urbánka 2:0 , konečnou podobu výsledku dává v 51min. po rohovém kopu střelou Dvořáček.

M.K.-Boskovice 0:1
Typické bojovné utkání o dvou šancích na obou stranách. Naši největší šanci v prvním poločase měl Dvořáček,ale jeho krásnou střelu dokázal hostující gólman vyrazit na roh.Poté se krásně uvolnil Urbánek ovšem jeho přihrávka nenašla před bránou ani jednoho z nabíhajících záložníků.Soupeře pustila obrana do dvou šancí až druhý poločas,když tu první obětavě na brankové čáře zachránil Balík, ale na tu druhou po propadnutí stoperské dvojice a následné střele hostujícího útočníka,která rozhodla o pro nás kruté prohře, nestačil ani dobře chytající Franc.
Druhý poločas odhalil některá pootevřená okénka v naší obraně, která se musí zavřít neboť nás v sobotu čeká velmi silná Svratka.