23. 5. 2018

TJ Mikulovice- MK B 2:2

Branky: 19.Kolegar,27.Bittner

Bogner – Sláma, Schwarz,Žitka, Rozmahel – Zimmermann, Anders, Bittner(46.Smékal),Číhal – Lichý(89. Kohout),Kolegar

V Mikulovicích jsme utrpěli bod. I když jsme měli trochu problémy se sestavou a ze středových hráčů nám zůstal jen jeden, umíme hrát daleko lépe. Sice jsme vedli 2:0, ale nedokázali jsme přidat třetí branku, která by zápas rozhodla. Domácí nám poskytli dost prostoru a času, abychom zápas rozhodli už v první půli. Chyběl nám klid a přesnost. Po Slámově ruce odpískal sudí penaltu a domácí snížili na poločasových 1:2. Ve druhé půli byli domácí několikrát blízko vyrovnání. Rozhodující třetí gól měl na kopačce Anders. V další šanci trefil po dorážce Smékal  tyč. Nakonec domácí vyrovnali po standardce v 85. minutě.