Jdi na obsah Jdi na menu

Místo mistráku vítězství nad Blížkovicemi

9. 4. 2013

FC MORAVSKÝ KRUMLOV – Sokol BLÍŽKOVICE   9 : 3 (3 : 2)

Sestava: Bogner – Klodner,Svoboda,Hlučil,Vošmera - Staněk,Machotka,Zelníček,Anders – Březina, Žák (Jursa,Žák)

Branky: Machotka 5, Žák 2, Březina, Staněk

Počasí v minulém týdnu přinášelo stálé změny,kdo a s kým bude o víkendu hrát. Mistrovská utkání na všech úrovních byla opět odložena a po několika změnách se nakonec naše áčko utkalo na umělé trávě v Jevišovicích s účastníkem 1.B třídy – Sokolem Blížkovice. Soupeř dokud mu stačily síly naše mužstvo dobře prověřil a zejména dopředu ukázal slušnou kvalitu. V závěrečné půlhodině však naši hráči již soupeře přehrávali a s chutí si zastříleli. Střelecké kopačky obul především Machotka, který dal pět gólů, dva přidal Martin Žák a po jednom úspěchu si připsali Březina a Staněk. O dalším víkendu se snad již dočkáme zápasů o body a naše  mužstvo hraje v sobotu v Podivíně.