Jdi na obsah Jdi na menu

MK - Jaroměřice 3:0, zimní příprava mužů

8. 2. 2016

Kohout (Bogner)

Svoboda,Vošmera,Matějka,Jursa

Březina,Zelníček,Machotka,Čihal

Řezáč,Novák

 (Schwarz,Adamík,Staněk)

 

Na umělce v Jevišovicích se naše mužstvo v neděli utkalo s předním celkem z kraje Vysočina a na rozdíl od zápasu v Mikulově podalo velmi solidní výkon. Po celý zápas naši hráči nepustili svého soupeře do vážnější šance a směrem dopředu byly naše akce chvílemi velmi vydařené.

V prvním poločase se v brance představil Kohout a  stejně jako Bogner v poločase druhém si vedl s velkým přehledem. V útoku trenér Kleibl zkoušel první poločas Nováka, góly nakonec padaly až po změně stran a do střelecké listiny se vedle osvědčených střelců Řezáče a Machotky zapsal opět zkušený Schwarz.

 

Příští neděli opět ve  14.00 hod. nás v Jevišovicích prověří divizní Tasovice.