Jdi na obsah Jdi na menu

MK A – AFK TIŠNOV 2 : 3 (1 : 1)

31. 10. 2016

9.+ 82. Matějka – 7. Outrata, 75. Schneider, 90. Kuldan

 

Rozhodčí : Krbůšek – Putna, Knecht

Delegát : Linhart

 

Kohout – Svoboda,Hlučil,Matějka,Vošmera

Dvořáček (79. Adamík),Zelníček,Machotka,Březina (76. Jursa)

Řezáč (68. Kleibl),Staněk (79. Kabelka)

 

 

Tak tahle prohra bolí. Naše mužstvo se proti lídru tabulky s řadou exligových borců v sestavě vypnulo k výbornému výkonu a výsledkem byl fotbal na tuto soutěž mimořádné úrovně,pro nás však s hořkým koncem.

 Hosté šli brzy do vedení, když Švancara na pravé straně „vymotal“ naší obranu a před brankou odražený míč nekrytý Outrata uklidil do naší branky. Za dvě minuty jsme však kopali roh a nejvýše vyskočil Matějka, z jehož hlavy skončil míč v šibenici dalšího „ligáče“ Doležala. Do přestávky přes několik šancí na obou stranách už gól nepadl.

O všem rozhodla až poslední čtvrt hodina zápasu,na jejímž začátku jsme podruhé inkasovali,ale v 82.minutě opět vyrovnal střelou ze šestnáctky Matějka,který odehrál vynikající zápas a zdálo se,že už kýženou remízu udržíme. Na hřiště však ihned přišel ne zcela zdravý Traore s úkolem rozhodnout zápas a svou rychlostí a startem na míč nám na hrotu začal dělat problémy. Přesto jsme se do brejkové šance dostali i my vítězný gól byl blízko. Když už na hodinách svítila číslice 89 a všichni věřili,že bod nás nemine,podařilo se hráčům Tišnova středem naší obrany prostrčit míč na střelce Kuldana a ten nedal Kohoutovi v naší brance žádnou šanci.

V nastaveném čase naši hráči s vypětím všech sil ještě vybojovali roh,ale po jehož nepříliš dobrém zahrání už následoval závěrečný hvizd velmi dobrého rozhodčího Krbůška. Naši hráči zaslouží přes porážku pochvalu za dobrý výkon,škoda jen, že podobný výkon nevyprodukovali v předchozích třech zápasech,kdy s mnohem slabšími soupeři než byl Tišnov zbytečně ztráceli body.

 Podzim zakončíme již v sobotu na hřišti v Bystrci,jež je v tabulce hned za Tišnovem,zápas začíná ve 14.00 hodin a věřme,že se naše mužstvo pokusí překvapit a bodovat.