Jdi na obsah Jdi na menu

MK A – Mor. Slavia BRNO 3 : 1 (1 : 1)

30. 9. 2016

25. Kleibl, 63. Staněk, 85. Dvořáček - 51. Veselý

Rozhodčí : Procházka – Kučera,Pleskač Delegát : Strouhal

 

Bogner – Svoboda,Hlučil,Matějka,Vošmera

Dvořáčel,Novák (70.Adamík),Machotka,Březina

Staněk (76.Kabelka),Kleibl (85.Zelníček)

 

Ve středu v den státního svátku se předehrávalo 15.kolo krajského přeboru a na naše hřiště zavítala Moravská Slavia nově trénovaná Karlem Jarůškem. Hosté se snažili po celé utkání hrát technický typicky brněnský fotbal,ale naše mužstvo mělo nasazením a bojovností neustále navrch. Když se ve 25.minutě trefil přesně Kleibl a přicházely další šance k navýšení vedení,zdálo být o našem dalším bodovém zisku rozhodnuto.

Na druhé straně se však hlavou prosadil dlouhán Veselý a v 51.minutě se začínalo znovu. Naši hráči však nezpanikařili a hned v 63.minutě zakončil Březinovu akci Staněk a toto vedení již bylo rozhodující. Konečnou podobu výsledku dal v 85.minutě po úniku Dvořáček a byl to jeho první gól v dresu „A“ mužstva. Touto výhrou jsme se posunuli v tabulce krajského přeboru na pěkné šesté místo,které dává zapomenout na katastrofický začátek soutěže a svoji pozici máme  možnost ještě vylepšit hned v neděli,kdy od 15.00 hod. opět na domácím hřišti přivítáme celek Vojkovic.