Jdi na obsah Jdi na menu

MK A – Olympia RÁJEČKO 2 : 3 (2 : 3)

20. 3. 2017

  17. Bittner, 28. Staněk  -  6. Keprt, 22. Jarůšek, 42. Zouhar

   ČK : 19. Svoboda

 

   Rozhodčí : Mach – Krbůšek,Dohnal  Delegát : Richtr

 

Kohout – Svoboda,Kabelka,Matějka,Jursa

Tuza (75.Vošmera),Bittner,Machotka,Březina (58.Čihal)

Sobotka,Staněk (65.Řezáč)

 

 

 

Úvodní jarní zápas krajského přeboru, který byl zároveň čtvrtfinálovým soubojem krajského poháru se našemu mužstvu příliš nevydařil.

Prvním problémem bylo několik vynucených změn v sestavě, dalším těžký terén, který při dlouhém oslabení našemu omlazenému mužstvu ubíral síly a v neposlední řadě samotný vývoj utkání, který byl pro nás ve všech aspektech nepříznivý a smolný.

Soupeř od počátku prokazoval svoji kvalitu a rychlostí a fotbalovostí nás přehrával. Brzy přišel první gól a další šance hostí, když jsme se nemohli vymanit z jejich tlaku. Z první vážnější šance však Bittner vyrovnal, leč následovala klíčová situace, když po akci hostí, která zaváněla ofsajdem a po následném ostřelování naší branky zahrál Svoboda na brankové čáře rukou, což znamenalo vyloučení a penaltu. Tu sice Kohout bravurně zlikvidoval, ale za další tři minuty hosté přece jen opět vedli. Naši i v deseti bojovali a Staňkovi se podařilo vyrovnat. Do poločasu jsme však remízu neudrželi a hosté tři minuty před přestávkou dali jak se ukázalo rozhodující gól.

Druhý poločas již hosté takticky drželi těsné vedení, naši hráči bojovali o zisk alespoň bodu, do vážnější šance se však dostali pouze shodou okolnosti naši předchozí střelci Staněk a Bittner, podruhé však úspěšní nebyli a body i postup v poháru si tak odvezli hosté do Ráječka.