Jdi na obsah Jdi na menu

MK A – Tatran ROUSÍNOV 0 : 0

17. 10. 2016

 Rozhodčí : Hovorka – Dohnal,Petrucha    Delegát :  Laca

 

Bogner – Svoboda,Hlučil,Matějka,Vošmera

Dvořáček,Zelníček,Novák,Machotka

Řezáč,Staněk (72. Březina)

 

V neděli sehrálo naše mužstvo veskrze nevydařené utkání a proti poslednímu celku tabulky nedokázalo skórovat a připisuje si do tabulky pouhý bod. Hosté po výměně trenéra hráli velmi snaživě a bojovně a v průběhu utkání měli několik možností získat i více než jeden bod.

Jejich hra rozhodně na naše mužstvo platila a nedokázali jsme si vynutit trvalejší převahu. Šancí jsme měli minimum,i když ve dvou případech hosté s velkým štěstím a pomocí tyčí odvraceli téměř jistý gól,který by asi byl rozhodující. Poslední čtvrthodinu jsme měli po vyloučení hostujícího hráče přesilovku,ale ani toto nám nepomohlo.

Nakonec největším stínem tohoto nepříliš líbivého utkání bylo slovní extempore při odchodu do kabin mezi našim gólmanem Bognerem a asistentem rozhodčího Petruchou, které rozhodčí v zápise náležitě přibarvili v neprospěch našeho hráče, takže jej asi nemine citelný trest.